Plener ślubny w górach

Plener ślubny w górach

Plener ślubny w górach – Iza i Tomek

Plener ślubny w górach Izy i Tomka. Jak widać nie ma granic jeśli chodzi o plenery. Jeśli macie jakiś własny pomysł lub miejsce na sesję zdjęciową to ja jestem jak najbardziej na TAK. Iza i Tomek z miłości do gór postanowili że ich wymarzony plener musi odbyć się właśnie w górach. Szybciutko ustaliliśmy termin i ruszyliśmy w drogę ! Zobaczcie sami jak było pięknie :

Prawda że wyszło pięknie ? W góry wyjechaliśmy dzień wcześniej, tak aby mieć jeden cały dzień na zdjęcia – chodzenie po górach i przemieszczanie się po szlakach. Spędziliśmy razem dużo czasu co też pozwoliło nam się lepiej poznać. A im lepiej się znaliśmy tym lepiej nam się współpracowało w trakcie zdjęć. Bardzo miło wspominam ten plener w górach – oby jak najwięcej takich wypadów plenerowych !

Przyszłe pary młode Wasze sesje narzeczeńskie i ślubne również nie muszą odbywać się w najbliższym otoczeniu. Jeśli tylko chcecie możemy tak samo wybrać się gdzieś w odległy region dla Was wyjątkowy. Śmiało mówcie o swoich pomysłach. Wasza sesja musi być wyjątkowa.

Jeśli Wam się tu podoba to zajżyjcie koniecznie na moją strone na -> FACEBOOK i koniecznie zostawcie po sobie jakiś ślad.

Więcej sesji plenerowych tych ślubnych, narzeczeńskich, indywidualnych i rodzinnych o tu -> PLENERY

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *